ساخت هتل عجيب در ساحل درياچه بايكال روسيه

گزارشات بدست آمده نشان دهنده ي اين است كه قرار است در ساحل درياچه بايكال روسيه، هتلي به شكل ماموت ساخته شود. در هتل ماموت روسيه همه ي جزييات حتي عاج هاي آن هم ساخته خواهد شد!

درياچه ي بايكال هفتمين درياچه ي بزرگ جهان به طول ۶۰۰ كيلومتر و يكي از عميق ترين درياچه هاي دنياست كه در كشور روسيه و در جنوب سيبري قرار دارد و حيات موجودات آبي آن فوق العاده است. اين درياچه ي زيبا كه هر ساله به تنهايي هزاران گردشگر تور روسيه را به ديدن خود مي كشاند، قرار است با احداث هتلي در ساحل آن، پر رونق تر از قبل شود.

ساخت هتل عجيب در ساحل درياچه بايكال روسيه

شهردار منطقه ي بورياتي روسيه گفته است كه قرار است هتل بسيار بزرگ و مرتفعي در ساحل درياچه بايكال ساخته شود كه ارتفاع هر عاج آن، ۱۰۰ متر مي شود. هر قسمت از بدن اين ماموت براي جايي در نظر گرفته شده است و براي مثال در سر آن، اتاق هاي كنفرانس هتل طراحي خواهند شد. اين هتل در آينده به نماد شهر تبديل خواهد شد.

ساخت هتل عجيب در ساحل درياچه بايكال روسيه

طراح اين هتل يك مجسمه ساز روسي است كه بر اساس زندگي ماموت ها كه در گذشته هاي بسيار دور در مناطق قطبي روسيه زندگي مي كرده اند، طرح خود را ارئه داده است.

درياچه ي بايكال در فهرست ميراث جهاني يونسكو ثبت شده است و قدمت ۲۵ ميليون ساله آن، آن را به قديمي ترين درياچه جهان تبديل كرده است.